#1 2012-05-17 16:40

Ariana.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-17
Posty: 2
Punktów :   

Kupno Motylków oraz dołączę do hodowli.

1. Kupię konie z towarzyszem Duchem (15.000 eq), Motylkiem (10.000 eq), Sową, Wielbłądem oraz Niedźwiadkiem (wszystkie po 8.000 eq). Oraz samych towarzyszy za cenę w nawiasach + 3.000 eq.

2. Dołączę do rankingowej hodowli jednorogów- najchętniej Quarterów i/ lub Walijczyków, ale... Może i inne rasy z wyłączeniem: Appaloosa, Cobów, Achałów, Arabów, Fryzów, Hanowerów, Holsztynów, Trakenów, Pinto, Szetlandów, Fiordów oraz Connemarów.
Podsumowując: najchętniej do Walijczyków, Quarterów, Kłusaków, Luzytanów Andaluzów, Anglików lub Luzytanów.

Moje doświadczenie:

Mogę kryć codziennie... W dni wolne dwa i więcej ( z UH) razy na dzień. Na razie posiadam dwa UH - kupione, są na stanie kogoś innego - oraz "trochę" funduszy, ponad 50 PD (w sumie ponad 150) na początek. Potrafię podnosić PG, BLUPować, trenować do... (zależy od PG, ale nawet te podstawowe) co najmniej 600 um. Umiem w pół godziny, mnv. bez przerwy wyblupować kilka koni.
Jak dotąd należałam do prestiżowej hodowli "Secret of Love" - drugiej, niestety, najlepszej hodowli rogów - Quarterów na polskim serwerze, jednakże hodowla powoli się rozpada, więc szukam "pracy" w innej, być może lepszej hodowli.

Na początek mogę dać Upominek najlepszej klaczy z hodowli, podarować jej ZHery, jednak warunek - jedna klaczka (będę dwie klaczki lub jedną / dwie zamienię za pomocą PZ) zostaje u mnie. Mam wolny przyrostek, zakładkę et.c.

Zapraszam tu oraz na profil - Ariana. Aha- Karma 10, staż ponad 170, nie jestem oszustką.

Offline

 

#2 2012-05-22 18:28

 Polix

Moderator

Zarejestrowany: 2012-04-03
Posty: 11
Punktów :   

Re: Kupno Motylków oraz dołączę do hodowli.

Mogę Ci sprzedać niektóre z tych towarzyszy napisz na howrse.pl pod loginem Polix


Kiedy ludzie widzą dobro, oczekują go.
A ja nie będe spełniać ich zachcianek...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ptcg.pun.pl www.legendsoflodz.pun.pl www.zuzelhax.pun.pl www.czikitamenager2011.pun.pl www.podgorna.pun.pl